Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „B” – 19.05.2024 r.

1. Następujące osoby przygotowują się do przyjęcia sakramentu małżeństwa:….

2. Dzisiaj, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu” można zyskać odpust zupełny. Dziś także kończy się okres wielkanocny. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku.

3. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance o 17.00.

4. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła. Odpust w naszym kościele parafialnym. Msze św. o godz. 7.30 i o 10.30– uroczysta suma odpustowa z udziałem księży i sióstr zakonnych – rodaków z Golcowej, podczas której będziemy dziękować Bogu za dar powołań modląc się w intencji kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii. W naszej modlitwie będziemy również prosić Pana Żniwa, aby posłał nowych robotników na swoje żniwo, także z naszej parafii. Popołudniu msza św. jeszcze o godz. 18.00. Na Różance o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału w tej wspólnej modlitwie.
- W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego
- W piątek – wsp. NMP Wspomożenia Wiernych

5. W sobotę z racji 25 dnia miesiąca odbędzie się uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Nabożeństwo odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 18.00. Zapraszam do tej wspólnej modlitwy

6. W przyszłą niedzielę Ur. Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Jest to także Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Mamach i rodzicach. Módlmy się w intencji naszych Mam – żyjących i zmarłych.

7. W czwartek odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VI i VII oraz rodziców w kościele parafialnym.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.