Intencje Mszalne

 Sobota – 04.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Bronisława(f), Józef, Władysław i Edward Gancarz
Kościół Filialny:
1)     + Józef, Maria i Zygmunt Stach
Poza Parafią:
(Greg. 4) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od wspólnoty Sióstr Juniorystek z Krakowa
+ Czesław Grochowski- od Barbary Stabryła z rodziną
+ Emilia Bober- od Janiny Mikoś z rodziną
+ Eryk Więcek- od Doroty i Kazimierza z rodzinami

V Niedziela Zwykła – 05.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
  7.30  + Feliks i Maria Więcek- od syna Zygmunta
10.30  + Stanisław Wojnar i zmarli rodzice
15.15  + Helena Herbut- od Janusza z rodziną
Kościół Filialny:
9.00  + Janusz Wolanin
14.00  Za parafian
Poza Parafią:
(Greg. 5) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od wspólnoty Sióstr z Leżajska
+ Czesław Grochowski- od wspólnoty Sióstr z Komborni
+ Emilia Bober- od Janusza Herbut z rodziną
+ Eryk Więcek- od rodziny Potocznych

Poniedziałek – 06.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Emilia Wolanin- od wnuczki Agnieszki z rodziną
Kościół Filialny:
1)     + Stanisław Majda
Poza Parafią:
(Greg 6) + Dariusz Gosztyła- ks. Marian diec. Sandomierska
+ Czesław Grochowski- od Barbary Wójcik z rodziną – ks. Tesfay
+ Emilia Bober- od Łuczyńskich z Węglówki – ks. Aleksander

Wtorek – 07.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Emilia Wolanin- od wnuka Mariusza z rodziną
Kościół Filialny:
1)     + Barbara i Wincenty Tomoń
Poza Parafią:
(Greg 7) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od Adama Śmigiel
+ Emilia Bober- od Tadeusza Ćwiąkały z rodziną

Środa – 08.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Andrzej Pełdiak i zmarłych rodziców
Kościół Filialny:
1)     + Helena Tomoń- od córki
Poza Parafią:
(Greg. 8) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od Sióstr Służebniczek,Wychowanków i Pracowników Ośrodka Wychowawczego
+ Emilia Bober- od swatów z Jasienicy

Czwartek – 09.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
 1)  + Emilia Wolanin – od wnuka Adama z rodzina
Kościół Filialny:
1)     + Helena Tomoń – od córki
Poza Parafią:
(Greg. 9) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od Sióstr Służebniczek,Wychowanków i Pracowników Ośrodka Wychowawczego
+ Emilia Bober- od swatów z Jasienicy

Piątek –10.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Janina, Zygmunt Dudek, Bronisław Wolanin i Józef Pietryka
Kościół Filialny:
1)      + Helena Tomoń- od wnuczki Łucji z rodziną
Poza Parafią:
(Greg. 10) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od Pracowników DPS dla Dzieci w Starej Wsi
+ Emilia Bober- od sąsiadki Krystyny Zbiegień

 Sobota – 11.02.2023 r.

Kościół Parafialny:
1)     + Maria i Jan Adam
Kościół Filialny:
1)     + Jan Pietrasz w kolejną  rocz. śmierci
Poza Parafią:
(Greg. 11) + Dariusz Gosztyła
+ Czesław Grochowski- od Pracowników DPS dla Dzieci w Starej Wsi
+ Emilia Bober- od rodziny Dytków

Comments are closed.