Uroczystość Bożego Narodzenia „A” – 25.12.2022 r.

1. Dzisiaj i jutro Msze św. będą o godz. 7.30, 10.30 w kościele parafialnym i na Różance o godz. 9.00 i 12.00. Przeżywajmy te Święta w gronie rodziny, nie zapomnijmy też o wspólnym kolędowaniu.

2. Jutro przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. będą o godz. 7.30 i 10.30. Na Różance o godz. 9.00 i 12.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowych. O godz. 9.00 i 10.30 będzie poświęcenie owsa.

3. We wtorek planujemy rozpocząć wizytę duszpasterską – Nowiny, Bielówka, Podmagieróka.

4. Intencje na Święto św. Szczepana ……

5. Zachęcam do nabycia świątecznego numeru Niedzieli wraz z kalendarzem. Cena 10 zł.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali i ubrali choinki w obu kościołach oraz za przygotowanie szopki. Niech Dzieciątko Jezus Wam za to wynagrodzi.

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście !

W ten Święty Dzień Narodzenia Pańskiego pragnę złożyć Wam najlepsze życzenia.

Niech w sercach każdego w Was spełni się cud Bożego Narodzenia, niech Nowonarodzony Chrystus znajdzie tam miejsce dla Siebie. On z wielką pokorą przychodzi do każdego człowieka, niezależnie od tego czy młody czy w podeszłym wieku, biedny czy bogaty, On tylko pragnie byśmy przyjęli Go z miłością i pokorą jako naszego Pana i Zbawiciela. I jako Małe Dziecię pragnie obdarzyć nas obficie miłością, mocą i nadzieją w obliczu różnych trudności, darzy jednością i pokojem, pragnie być Przewodnikiem na drogach naszego życia.

Życzę Wam – drodzy Parafianie i Goście – byśmy umieli z pokorą dostojnych i bogatych Mędrców, z prostotą biednych pastuszków otworzyć serca na Jego dary, które nam przynosi. Niech Dziecię Jezus króluje w naszych sercach i nam błogosławi. A Maryja i Józef, jak czuwali nad Dzieciątkiem, niech czuwają nad każdym z nas.

Spokojnych, radosnych i błogosławionych Świąt.

Duszpasterze

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.