IV Niedziela „A” – 29.01.2023 r.

1. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym będą o godz. 17.00, na Różance o 16.00.

2. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa
- W czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Jest to dzień modlitw w intencji powołanych i o nowe powołania do życia zakonnego. Módlmy się w intencji wszystkich powołanych z naszej parafii i prośmy o potrzebne łaski dla nich, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Msze św. o godz. 10.30 i 17.00; na Różance o 9.00 i 16.00. Poświęcenie gromnic na wszystkich mszach św. Składka w tym dniu na klasztory klauzurowe w naszej archidiecezji.
- W piątek – wsp. św. Błażeja i obrzęd błogosławieństwa jabłek oraz I piątek miesiąca, wystawienie Najśw. Sakr. od godz. 16.00 i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Msza św. również o godz.7.00. Do spowiedzi zapraszamy już od poniedziałku.
- W sobotę – I sobota miesiąca i Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W czwartek, w Święto Ofiarowania Pańskiego uczniowie z kl. III w ramach przygotowania do I Komunii św. odnowią Przyrzeczenia Chrztu św. Różanka na Mszy św. o godz. 16.00, a z Zespołu Szkół o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci i rodziców.

3. W środę w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. uczniów z klas VI i VIII oraz rodziców. Spotkanie odbędzie się w kościele filialnym.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:

6. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..

7. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.