XXVII Niedziela zwykła „B” – 03.10.2021 r.

1. Msze św. i nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu na Różance o 16.00, w kościele parafialnym o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach dorosłych, młodzież i dzieci. Kto nie może w kościele to zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie.
 
2. Dzisiaj wystawienie i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 15.15. Zapraszamy do modlitwy
 
3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 
4. W czwartek zakończyliśmy misje parafialne. Wielu parafian wzięło udział i wykorzystało ten czas dany nam przez Boga dla swojej duszy. Chciałem dzisiaj podziękować wszystkim, za udział w tych spotkaniach i nabożeństwach misyjnych, tym, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu czy przeprowadzeniu misji. I tak za wszystkie modlitwy w tej intencji, za prace porządkowe przy kościele, na cmentarzu. Dziękujemy pani i panu kościelnym, p. organistce, scholi, lektorom i ministrantom. Dziękuję pani Wiesławie i Tomkowi za drewno na nowy krzyż, p. Józefowi Suchorabskiemu za wycięcie, Janowi Herbutowi za wykonanie, p. Andrzejowi i strażakom za załatwienia i zamontowanie krzyża, p. Andrzejowi Bober i Tadeuszowi Majda za odnowienie krzyża. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszych misji parafialnych. Niech Dobry Bóg wszystkim za to wynagrodzi. Trwajmy w dobrych postanowieniach podjętych w czasie misji i dawajmy piękne świadectwo naszej wiary i miłości do Boga i Kościoła.
 
5. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – wsp. św. Franciszka z Asyżu i nabożeństwo do św. Jana Pawła. Jutro po Mszy św. zapraszam na spotkanie Modlitewną Grupę Misyjną. Zapraszamy również nowych kandydatów, którzy w swoich modlitwach chcieliby polecać sprawy misyjne Kościoła.
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus i wsp. św. Faustyny Kowalskiej.
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa
- W czwartek – wsp. NMP Różańcowej i Nabożeństwo do św. Barbary.
- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
6. W środę odbędzie się spotkanie modlitewno-formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII i ich rodziców w kościele filialnym o godz. 16.00.
 
7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 
8. W przyszłą niedzielę, 10 października, będziemy obchodzić „Dzień Papieski”. Podobnie jak w latach poprzednich z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się też dobrowolna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla uczącej się młodzieży.
 
9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym proszę:……
 
10. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne …..
 
11.Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
12. Rozpoczęły się prace przy chodniku na cmentarzu. Kto chciałby złożyć jakąś ofiarę na ten cel, to można składać na tacę lub wpłacać na konto cmentarza z dopiskiem – prace na cmentarzu.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo.
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.