XXV Niedziela zwykła „B” – 19.09.2021 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą i troską materialną obejmijmy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na diecezjalne katolickie Radio Fara.
 
2. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek –Nabożeństwo do św. Jana Pawła II. –
- We wtorek – Święto św. Mateusza Ap. i Ewangelisty i Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców
- w czwartek – wsp. św. Pio z Pietrelciny i Nabożeństwo do św. Barbary
- w piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z racji 25 dnia miesiąca uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Nabożeństwo to odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 18.00.
 
3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym proszę: ….
 
4. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne …..
 
5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie cmentarza. Można wpłacać u proboszcza, u p. sołtysa lub na konto parafialne. Numer na stronie parafialnej.
 
6. W piątek rozpoczynamy Misje Parafialne. Wszyscy w domach mają program Misji. Do kogo nie dotarł, to można odebrać z zakrystii. Proszę, aby do niego zaglądać i brać udział w spotkaniach ogólnych, a także w naukach stanowych czy nabożeństwach. Rozpoczęcie w piątek na Różance o godz. 16.30 Msza św. z nauka ogólną, w kościele parafialnym Msza św. o godz. 18.00, a później spotkanie dla młodzieży z całej parafii. Po nauce dla młodzieży ok. 19.30 będzie Nabożeństwo Uwielbienia z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich. W sobotę rano o godz. 9.00 Msza św. dla chorych i starszych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych. Prosimy o umożliwienie tym osobom dotarcie do kościoła. W niedzielę porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Codziennie 15 min przed Mszą św. będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do udziału w Mszach św. z naukami ogólnymi, ale także prosimy zwrócić uwagę na nauki stanowe. Dalszy program będzie przypominany na bieżąco, szczegółowy program wisi także przy wejściu do kościoła.
 
7. W czasie misji w niedzielę planowana jest procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Proszę uporządkowanie cmentarza.
 
8. Zachęcam nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.
 
Komunikat
Wójt Gminy Domaradz przypomina, że tylko do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Osoby, które jeszcze się nie spisały, powinny to zrobić jak najszybciej, ponieważ spis jest obowiązkowy. Obowiązek ten wynika z ustawy, a odmowa udzielenia informacji w spisie powszechnym zagrożona jest grzywną.
Spisać można się przez internet na stronie spis.gov.pl oraz w Urzędzie Gminy w Domaradzu osobiście lub telefonicznie. Dodatkowo we wtorek, 21 września będzie się można spisać w godz. od 11:00 do 14:00 w budynku OSP w Golcowej.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.