X Niedziela zwykła „B” – 06.06.2021 r.

1. Następujące osoby przygotowują się do sakramentu małżeństwa:
- Mariusz …., zam. w Starej Wsi i Justyna …., zam. w Golcowej. Zapowiedź II
- Grzegorz …., zam. w Golcowej i Anna ….., zam. w Wesołej. Zapowiedź I
 
2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie są uroczyste procesje eucharystyczne wokół kościoła. (Dzisiaj procesja Eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 10.30 i 14.00.) W ciągu tygodnia msze św. o godz.18.00 w kościele parafialnym, na Różance o godz. 17.00. Zapraszam do licznego udziału w codziennej procesji eucharystycznej dzieci i dorosłych. Dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, za zrobienie porządku przy kościołach, pani i panu kościelnym, pani organistce, służbie liturgicznej, Strażakom, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym i wszystkim biorącym udział w procesji. Niech Dobry Bóg wynagrodzi.
 
3. Dzisiejsza składka na Seminarium w Przemyślu.
 
4. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus.
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa w int. Ofiarodawców
- W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji z Najśw. Sakr. poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszam wszystkie dzieci na to nabożeństwo.
- W piątek – Uroczystość Najśw. Serca P. Jezusa. Odpust w naszym kościele filialnym. Msze św. będą: w kościele parafialnym o godz. 18.00, w kościele filialnym uroczysta suma odpustowa o godz. 10.30 i o godz. 17.00. Weźmy liczny udział w tym wielkim dziękczynieniu składanym Panu Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w ciągu tego roku. Zapraszam wszystkie małe dzieci do sypania kwiatów. Ze względu na Uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W Tę Uroczystość w naszej parafii również dokonamy Aktu Zawierzenia nas i naszych rodzin Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam do podjęcia tego zawierzenia.
- W sobotę – wsp. Niepokalanego Serca NMP.
 
5. Rodzice Zespołu Szkół w Golcowej organizują zbiórkę pieniędzy na operację serca małego Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego. W związku z tym, w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. na parkingu przy kościele parafialnym odbędzie się kiermasz domowych wypieków do kawy czy herbaty, połączony ze zbiórką do puszek przy obu naszych kościołach. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na w/w cel. Okażmy solidarność i wrażliwość naszego serca.
 
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym proszę: …..
 
7. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne …………
 
8. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.