V Niedziela Wielkanocna „A” – 10.05.2020 r.

1. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance o 17.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w ograniczonej liczbie do 20 osób w kościele lub w kościołach domowych.

3. W poprzednią sobotę, 2 maja odbyły się w Katedrze święcenia biskupie ks. Krzysztofa Chudzio, nowego biskupa naszej Archidiecezji. Polecajmy w naszych modlitwach posługę nowego biskupa Krzysztofa i wszystkich naszych biskupów, kapłanów oraz módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.

4. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców
- W czwartek – Święto św. Macieja, Apostoła i Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę – Święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Przypominamy, że w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24 maja 2020 roku o godz. 10.30 w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu nasz parafianin – alumn Krzysztof Herbut przyjmie święcenia diakonatu. W tym przygotowaniu do podjęcia tej posługi diakońskiej chcemy towarzyszyć Mu naszymi modlitwami.  Od piątku,15 maja do 23 maja będziemy odprawiać w naszych kościołach specjalną Nowennę w intencji kleryka Krzysztofa. Zapraszam i zachęcam do tej modlitwy i udziału w tej Nowennie całą naszą wspólnotę parafialną i wszystkich do których dotrze ta informacja.

6. Jutro, tj. 11 maja odbędzie się zbiórka elektrośmieci, tzn. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wszystkie te rzeczy można składać na parkingach przy obu kościołach do godz. 15.30 bo, wtedy mają być już zabrane. Nie składajmy wcześniej, bo będą rozkradzione. Dochód z tego zebranego sprzętu ma być przeznaczony na misje.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:

8. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..

9. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.

Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.