Uroczystość Bożego Ciała „B” – 03.06.2021 r.

1. Dzisiaj jeszcze Msze św. o godz. 9.00 w kościele filialnym i po Procesji w kościele parafialnym. Nie będzie Mszy św. popołudniowych.
 
2. Podziękowanie P. Bogu, – Bóg zapłać tym, którzy przygotowali Ołtarze i dekorację na trasie procesji. Dziękuję również p. Piotrowi Więcek za wykonanie drążków do nowego baldachimu. Bóg zapłać.
 
3. Przez cały tydzień w oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Mszy św. wieczornej. W niedzielę po sumie i po godz. 14.00. Zachęcam wszystkich do udziału w procesji. Zapraszam także asystę.
 
4. Trwają Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Nowenna przed aktem poświęcenia narodu polskiego Sercu Jezusa, który będzie miał miejsce 11 czerwca.
 
5. Za chwilę wyjdziemy w procesji z P. Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Niech ten nasz udział w procesji będzie wyrazem naszej wiary i oddaniem czci P. Jezusowi. Przejdziemy do czterech ołtarzy. Ostatni ołtarz będzie przy kościele parafialnym i tam uroczyste błogosławieństwo Najśw. Sakramentem i zakończenie procesji.
 
Porządek procesji: Krzyż – chorągwie – ministranci – chłopcy z dzwonkami– dzieci z kl. III – dziewczynki sypiące kwiatki.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.