Prośby i podziękowania

Poniżej możesz dodać wpis ze swoją prośbą lub podziękowaniem do Dzieciątka Jezus. Zostaną one odczytywane na nabożeństwie 25 dnia każdego miesiąca. Wpisy przed publikacją będą zatwierdzane przez moderatora.

BOSKIE DZIECIĄTKO JEZUS BŁOGOSŁAW NAM !

Autor:
Wpis:
For:  

 • parafianin
  (niedziela, paź 20. 2019)
  Cudowne Dzieciątko Jezus proszę o zdrowie błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny a także o opiekę na każdy dzirń.
 • Czcicielka
  (niedziela, paź 20. 2019)
  Boskie Dzieciatko Jezus prosze o zdrowie i opieke nad moimi dziecmi oraz uzdrowienie mojego syna z afazji .Twoja czcicielka.
 • Parafianka
  (sobota, paź 19. 2019)
  Boskie Dziecię dziękuję Ci za wszystkie Twoje blogoslawiensta. PROSZE opiekun się moją rodziną dodaj siły i wytrwałości w ciężkich chwilach i strapieniach. Dodaj wiary i pozwól uwierzyć że wszystko dzięki Tobie się ułoży i rozwiąze. Opiekuj się nimi proszę
 • Parafianka
  (sobota, paź 19. 2019)
  Boskie Dziecie dziękuję Ci za opiekę nam moimi rodzicami prosze blogoslaw im pozwól cieszyć się im zdrowiem i długim spokojnym życiem w szczesliwosci. Rozwiej wszelkie ich problemy i strapienia. A w ciężkich sytuacjach wspieraj swoją miłością i dorbocią.
 • Parafianka
  (sobota, paź 19. 2019)
  Boskie Dziecię dziekuje Ci za wszystkie laski i Twoja opieke . PROSZE cie o pomoc i wytrzymałość w pracy dla siebie i męża. PROSZE blogoslaw nam i wspieraj w trudach. Pozwól nam stworzyć prawdziwą rodzine i miej w opiece nasze małżeństwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »

Comments are closed.