Prośby i podziękowania

Poniżej możesz dodać wpis ze swoją prośbą lub podziękowaniem, do Dzieciątka Jezus. Zostaną one odczytywane na nabożeństwie 25 dnia każdego miesiąca, wraz z błogosławieństwem Cudowną Figurką. Wpisy przed publikacją, będą zatwierdzane przez moderatora.

Planowane są regularne transmisje internetowe tych nabożeństw. Link do transmisji oraz harmonogram, znajduje się w zakładce „TRANSMISJA NA ŻYWO” – w menu po prawej stronie.

BOSKIE DZIECIĄTKO JEZUS BŁOGOSŁAW NAM !

Autor:
Wpis:
For:  

 • Trzcicielka
  (niedziela, paź 25. 2020)
  Cudowne Dziecię Jezus prosze o zdrowie oraz potrzebne łaski dla KS.proboszcza z okazji Jego nadchodzących imienin. Obdarz Go potrzebnymi laskami oraz chroń przed epidemia. Błogosław całej naszej parafii.
 • Wierna Trzcicielka
  (niedziela, paź 25. 2020)
  O zdrowie oraz potrzebne łaski dla synka oraz mojej kochanej mamy obdarz ja laska zdrowia uchron przed epidemia cała moja rodzinę.
 • Czcicielka
  (niedziela, paź 25. 2020)
  Cudowne Dziecię Jezus proszę o zachowanie mojej rodziny od choroby Koronawirusa. Dodaj siły błogosław mi mojemu mężowi oraz rodzicom obdarz zdrowiem.Blogoslaw nam.
 • Twój czciciel
  (niedziela, paź 25. 2020)
  Boskie Dzieciątko dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie z choroby układu pokarmowego. Proszę miej mnie i moich bliskich w swojej opiece.
 • Parafianka
  (niedziela, paź 25. 2020)
  Boskie Dzieciątko Jezus miej w opiece mojego męża, ześlij ma niego łaskę uzdrowienia. Wspomóż go w walce z chorobą.

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »

Comments are closed.