Prośby i podziękowania

Poniżej możesz dodać wpis ze swoją prośbą lub podziękowaniem do Dzieciątka Jezus. Zostaną one odczytywane na nabożeństwie 25 dnia każdego miesiąca. Wpisy przed publikacją będą zatwierdzane przez moderatora.

BOSKIE DZIECIĄTKO JEZUS BŁOGOSŁAW NAM !

Autor:
Wpis:
For:  

 • Twój czciciel
  (niedziela, kwi 22. 2018)
  Boskie Dzieciątko proszę o zdrowie dla mojej mamy, siłę do wytrwania w codziennych trudnościach a także o Twoją opiekę każdego dnia. Proszę błogosław nam.
 • parafianin
  (niedziela, kwi 22. 2018)
  Boskie Dzieciątko Jezus dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o szczęśliwy przebieg operacji dla taty i szybki powrót do zdrowia oraz o dobry wynik badania dla mnie, miej nas w swojej opiece.
 • wierna
  (czwartek, kwi 19. 2018)
  Cudowne Dzieciątko Jezus proszę cie o zdrowie dla całej rodziny. Dziękuje ci ze obdachyłeś nas potomstwem. Miej nas zawsze w Swojej opiece.
 • twoja swerna wierzonca
  (niedziela, kwi 15. 2018)
  o dzieciontko jezu umilowany cale zycie miales mnie w opiece swej prosze wienc o zdrowie dla moich dzieci by wyrosly na mondrych i dobrych ludzi kochaioncych Boga i oto prosze by do konca zycia ja widziala na swoje slabe oczy ciebie Jezu o naimilszy panie i moje dzieci Miej nas w opiece swej
 • twoja. wierna tcicielka
  (niedziela, kwi 15. 2018)
  Prosze o dzieciontko jezus o zdrowie dla moich malych dzieci i o to by moj.moz przestal pic alkochl i o laski dla calej rodziny i o sile w zyciu

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »

Comments are closed.