Prośby i podziękowania

Poniżej możesz dodać wpis ze swoją prośbą lub podziękowaniem, do Dzieciątka Jezus. Zostaną one odczytywane na nabożeństwie 25 dnia każdego miesiąca, wraz z błogosławieństwem Cudowną Figurką. Wpisy przed publikacją, będą zatwierdzane przez moderatora.

Planowane są regularne transmisje internetowe tych nabożeństw. Link do transmisji oraz harmonogram, znajduje się w zakładce „TRANSMISJA NA ŻYWO” – w menu po prawej stronie.

BOSKIE DZIECIĄTKO JEZUS BŁOGOSŁAW NAM !

Autor:
Wpis:
For:  

 • parafianin
  (niedziela, paź 10. 2021)
  Cudowne Dzieciątko Jezus dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny błogosławieństwo Boże potrzebne łaski opiekę na każdy dzień życia oraz abym nie był samotny
 • parafianka
  (sobota, wrz 25. 2021)
  Cudowne Dzieciątko dziękuję za opiekę nad moją rodziną i proszę o zdrowie dla nas i rodziców
 • Parafianka
  (sobota, wrz 25. 2021)
  Dzieciątko Jezus dziękuję za otrzymane łaski i Proszę o Błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny i mojego męża. Dopomóż w znalezieniu dobrej pracy i o siłę w pokonywaniu trudności, uwolnij od lęków. Miej w opiece nasze dzieciątko które noszę pod sercem. Jezu ufam Tobie
 • Parafianka
  (sobota, wrz 25. 2021)
  Boskie Dziecię dziękuję za Twoją opiekę. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny, w szczególności dla rodziców. Obdarz ich zdrowiem i siłami.
 • Wnuki
  (sobota, wrz 25. 2021)
  O zdrowie i potrzebne łaski dla babci Wladzi Boże Dzieciątko błogosław jej…

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »

Comments are closed.