III Niedziela Wielkanocna „B” – 18.04.2021 r.

1. Msze św. w tym tygodniu w kościele parafialnym o godz. 18.00, w Różance o godz. 17.00.

2. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek– Nabożeństwo do św. Jana Pawła
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa.
- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – ur. św. Wojciecha, patrona Polski, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W najbliższą niedzielę z racji 25 dnia miesiąca uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Nabożeństwo to odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 10.30. z zachowaniem reżimu sanitarnego. Będzie transmitowane.

4. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Na stronach radiofara.pl jest informacja o konferencjach biblijnych, które będą emitowane w Radiu FARA przez Tydzień Biblijny. Zachęcamy do skorzystania.
5. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się w intencji powołanych i o nowe powołania także z naszej parafii.

6. W duchu odpowiedzialności za siebie i innych stosujmy się do aktualnych wymogów sanitarnych, przepisów władz państwowych czy wskazań Episkopatu. Zgodnie z tymi zarządzeniami w kościele wymagany jest limit osób – 1 osoba na 20 m2. Obowiązują maseczki na usta i nos, dezynfekcja oraz zachowanie dystansu przynajmniej 1,5 metra. Bardzo proszę o zrozumienie i duchową łączność uczestnicząc w Liturgii za pośrednictwem transmisji radiowych i telewizyjnych. Z naszego kościoła parafialnego transmitowana jest Msza św. w niedziele i święta o godz. 10.30. Wyjątkowo – 2 maja będzie o godz. 9.00. Cały czas aktualna jest dyspensa udzielona przez Ks. Arcybiskupa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.

Pamiętajmy!!!! Wszystkie Nabożeństwa w kościele odbywają się z zachowaniem ilości osób i reżimu sanitarnego !!!!!

Bardzo prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość! Pamiętajmy o modlitwie za siebie nawzajem, za chorych i będących na kwarantannie w tym trudnym i wymagającym dla nas wszystkich czasie.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:

8. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..

9. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.