II Niedziela Adwentu „B” – 10.12.2017 r.

1. Dziś Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc tym Kościołom. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na gaz do centralnego ogrzewania w naszych kościołach.
 
2. Roraty będą w tym tygodniu w kościele parafialnym o godz. 17.00, a na Różance o godz.16.00. Zachęcamy do liczniejszego udziału.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus.
- W środę – wsp. św. Łucji i Nabożeństwo do św. Józefa w intencji ofiarodawców. Również spotkanie Akcji Katolickiej.
- W czwartek – wsp. św. Jana od Krzyża i Nabożeństwo do św. Barbary.
- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę – Nieustanna Nowenna do M. Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. Jak co roku w Adwencie zbliża się czas roznoszenia opłatków wigilijnych do poszczególnych rodzin w naszej parafii. Ofiara składana z okazji otrzymania opłatków jest przeznaczona na wynagrodzenie za całoroczną pracę Pana Kościelnego. Proszę o życzliwe ich przyjęcie i docenienie ich pracy.
 
5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym tygodniu proszę:
 
6. W ostatnim czasie ofiary na remont kościoła parafialnego złożyli:…. Bóg zapłać za te ofiary.
 
7. Ogłoszenia szkolne …..
 
8. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
9. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
11. Na zakończenie pragnę poinformować, że w ubiegły czwartek w Seminarium Duchownym w Przemyślu kleryk z naszej parafii Krzysztof Herbut został ubrany w sutannę, strój duchowny. Jest to ważny etap na jego drodze formacji do kapłaństwa. Przeżywając radość z tego wydarzenia módlmy się również w jego intencji, aby przy pomocy łaski Bożej doszedł do kapłaństwa. Polecajmy również wszystkich powołanych i prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Zdjęcia i film z tej uroczystości można zobaczyć na stronie Radio Fara – TRANSMISJA OBŁÓCZYN. http://przemyska.pl/2017/12/07/obloczyny-2017/

Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.