XXXII Niedziela zwykła „C” – 10.11.2019 r.

1. Dzisiaj, w drugą niedzielę listopada, obchodzimy w Polsce dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Także w dzisiejszych czasach w różnych miejscach na ziemi Kościół jest prześladowany, a nasi bracia giną lub zostają wypędzani ze swoich domów i pozbawieni wszystkiego tylko dlatego, że są chrześcijanami. Obejmijmy ich naszą modlitwą.
 
2. Msze św. w tym tygodniu i modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach będą na Różance o godz. 16.00. w kościele parafialnym o godz. 17.00. Uwaga: We wtorek Msza św. w obu kościołach o godz. 18.00.!!!!!!!! Zachęcam w dalszym ciągu do udziału w tej wspólnej modlitwie za zmarłych.
 
3. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – wsp. św. Marcina z Tours i Nabożeństwo do św. Jana Pawła
- we wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus i wsp. Św. Jozafata
- w środę – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski i Nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców.
- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
- W sobotę – Nieustanna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. Jutro 11 Listopada nasze Święto Narodowe, sto pierwsza Rocznica Odzyskania Niepodległości po 123 latach niewoli. Po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym odbędzie się z tej okazji program słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2. Dla kandydatów do bierzmowania z klas VI,VII i VIII będzie to kolejne spotkanie formacyjne. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę i polecajmy Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie w walce o wolność i niepodległość Polski.
 
5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym tygodniu proszę:
 
5. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
6. W ostatnim czasie ofiary na remont kościoła parafialnego złożyli: ….. Bóg zapłać za te ofiary.
 
7. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.