XXXI Niedziela zwykła „A” – 05.11.2017 r.

1. Msze św. w tym tygodniu i modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach będą na Różance o godz. 16.00, w kościele parafialnym o godz. 17.00. Uwaga: W środę Msza św. w obu kościołach o godz. 18.00.!!!!!!!! Bóg zapłać za uporządkowanie cmentarza na uroczystość Wszystkich Świętych, za skorzystanie z sakramentu pokuty w tych dniach, za liczny udział i wspólną modlitwę za naszych zmarłych na cmentarzu i w kościele. Dziękuję za posprzątanie kaplicy, panu kościelnemu Pawłowi, p. organistce, chórzystom, p. Stanisławowi Rachwałowi, służbie liturgicznej za przygotowanie i włączenie się w liturgię na cmentarzu. Zachęcam w dalszym ciągu do udziału w tej wspólnej modlitwie za zmarłych. Przypominamy, że przez cały listopad można uzyskać odpusty za zmarłych. Bóg zapłać za ofiary złożone na cmentarzu na remont kościoła parafialnego.
 
2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa i spotkanie Akcji Katolickiej.
- W czwartek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej i Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę – wsp. św. Marcina z Tours i Nieustanna Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
 
4. W piątek spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – kl. VI, VII i Gim. i ich rodziców. Spotkanie o godz. 17.00 w kościele parafialnym. W czasie tej uroczystej Mszy św. modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. Po Mszy św. młodzież zaprasza na wieczornicę patriotyczną z racji Dnia Niepodległości.
 
5. W sobotę, 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Jest to także dzień modlitwy w intencji Ojczyzny i wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Wywieśmy flagi narodowe. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
 
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę: …..
 
6a. W ostatnim czasie ofiary na remont kościoła parafialnego złożyli… Bóg zapłać za te ofiary.
Prosimy o modlitwy w tej intencji, bo bez Bożej pomocy nie uda się tego zrealizować. W tych intencjach modlimy się codziennie przed Mszą św. w kościele parafialnym, w każdą środę przez wstawiennictwo św. Józefa, a w pierwszą niedzielę miesiąca odprawiamy Mszę św. w intencji wszystkich ofiarodawców z naszej parafii i spoza.
Niech Cudowne Dzieciątko Jezus wszystkim ofiarodawcom błogosławi, a św. Józef Opiekun św. Rodziny z Nazaretu i całego Kościoła św. nieustannie czuwa nad nami razem z Maryją, Matką Jezusa i naszą Matką.
 
7. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
8. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.