XIII Niedziela zwykła „A” – 28.06.2020 r.

1. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance w o godz. 17.00.
 
2. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – Ur. św. Piotra i Pawła. Modlimy się w intencji Ojca św., który jest następcą św. Piotra. Msze św. o godz. 7.30 i 18.00 i o 9.00 i 17.00. Taca z 29 czerwca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców
- W czwartek – I czwartek miesiąca i Nabożeństwo do św. Barbary.
- W piątek – I piątek miesiąca. Msza św. również rano o godz. 7.00. Odwiedzimy chorych. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 17.00 i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę – I sobota miesiąca, kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.00 w kościele parafialnym, później procesja i Msza św. w kościele filialnym. Do asysty przy Figurze Matki Bożej proszę Róże: ……
 
4. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach Archidiecezji Przemyskiej doszło do powodzi i podtopień. Dlatego w przyszłą niedzielę tj. 5 lipca odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc powodzianom w naszej Archidiecezji.
 
5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych i wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w kościele parafialnym od Mszy św. porannej do godz. 15.15. W tym czasie zapraszamy do osobistej modlitwy. Znajdźmy chwilę czasu na osobiste spotkanie z Chrystusem. Można przyjść w dowolnym czasie.
 
6. Od przyszłej niedzieli tj. 5 lipca nie będzie już dodatkowych Mszy św. w naszych kościołach. Nie będzie także transmisji telewizyjnej. Będziemy transmitować tylko nabożeństwa do Dzieciątka Jezus i inne ważniejsze uroczystości parafialne.
 
7. W dniach od 4 do 15 lipca będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji Diecezjalną Sztafetę Różańcową. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Sztafeta polegać będzie na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu. Każda z nich odmówi inną część. Ale nie tylko te cztery osoby, zachęcamy do tej modlitwy w tym czasie wszystkich chętnych. Modlić się będziemy w intencji naszej Archidiecezji, biskupów, kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa, o nowe powołania, w intencji pielgrzymujących na Jasną Górę i w osobistych intencjach. Ta modlitwa trwać będzie w tym czasie dzień i noc i każda parafia ma wyznaczone pół godziny. Nasza parafia podejmie modlitwę w ramach tej Sztafety Różańcowej dnia 4 lipca tj. sobota o godz. 22.00.
 
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym proszę: …..
 
8. W ostatnim czasie ofiarę na potrzeby kościoła złożyli: ……. Bóg zapłać.
 
9. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne …….
 
10. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.