XII Niedziela zwykła „A” – 25.06.2017 r.

1. Dzisiaj w naszym kościele parafialnym z racji 25 dnia miesiąca odbędzie się o godz. 10.30 uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Przewodniczył mu będzie o. Kazimierz Duda z Lublina, karmelita, który jest odpowiedzialny za opiekę nad Bractwami Dzieciątka Jezus. Zapraszam wszystkich do udziału, a szczególnie członków Bractwa z naszej parafii. Po nabożeństwie będzie spotkanie członków Bractwa i chętnych z o. Kazimierzem. Już dziś zapraszam.
 
2. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance w o godz. 17.00.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – nabożeństwo do św. Jana Pawła II

- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus

- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary i Ur. św. Piotra i Pawła. Modlimy się w intencji Ojca św., który jest następcą św. Piotra. Msze św. o godz. 7.30 i 18.00 i o 9.00 i 17.00. Taca z 29 czerwca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i I sobota miesiąca, kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.00 w kościele w Różance, później procesja i Msza św. w kościele parafialnym. Do asysty przy Figurze Matki Bożej proszę Róże: p. Władysławy Baran, Heleny Tomoń i Zofii Świder.

W I sobotę ks. Jacek odwiedzi swoich chorych z posługą pierwszopiątkową.
 
4. Od jutra rozpoczynamy prace konserwatorskie przy odnowieniu polichromii w nawie głównej i ściany za ołtarzem naszego kościoła parafialnego.
 
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym proszę: …..
 
6. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne …………
 
7. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.