VI Niedziela Wielkanocna „A” – 21.05.2017 r.

1. Następujące osoby zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa:

- Jan Piotr Śmigiel, s. Mariana i Wieławy Łukaszewskiej, zam. w Golcowej, kawaler i Natalia Jolanta Czech, c. Adama i Agaty Stanisławczyk, zam. w Starej Wsi, panna. Zapowiedź I.

- Radosław Herbut, s. Władysława i Wiesławy Piwowar, zam. w Golcowej, stanu wolnego i Katarzyna Herbut, c. Andrzej Elżbiety Ślęczka, zam. w Golcowej, stanu wolnego. Zapowiedź I.
 
2. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance o godz. 17.00. Zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus.

- W środę – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych.

- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary

- W piątek – Święto św. Filipa Nereusza i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, oraz początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
4. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.
 
5. W czwartek, z racji 25 dnia miesiąca uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Nabożeństwo odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 18.00. Proszę pisać podziękowania i prośby do Dzieciątka na kartkach lub na stronie internetowej. Kto chciałby się włączyć do Bractwa Dzieciątka Jezus to proszę składać deklaracje.
 
6. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje (dni krzyżowe). Będą procesje i będziemy modlić się o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
 
7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 
8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:..
 
9. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
10. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo

 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.