Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia „A” – 29.12.2019 r.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to okazja, aby wpatrując się w tę świętą Rodzinę z Nazaretu, w ich wzajemną miłość i troskę o siebie – popatrzeć także na nasze rodziny. Módlmy się dzisiaj o świętość naszych rodzin: o miłość, zgodę, szacunek i wierność Bogu i drugiemu człowiekowi.
 
2. Msze św. jutro w obu kościołach o 17.00.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II

- We wtorek – zakończenie Roku Pańskiego 2019. Uroczysta Msza św. na podziękowanie Starego Roku i nabożeństwo przebłagalne będzie na Różance o godz. 14.00, w kościele parafialnym o godz. 16.00. Weźmy liczny udział w tym nabożeństwie, aby podziękować Bogu za wszystkie łaski otrzymane w tym roku i przeprosić za wszelkie popełnione zło. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Składka w Stary Rok na ubezpieczenie kościołów i budynków parafialnych. Opłaty te wynoszą 1 tys. zł.

- W środę – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Światowy Dzień Pokoju. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- W czwartek – I czwartek miesiąca i Nabożeństwo do św. Barbary

- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i I piątek miesiąca. Od godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Msza św. również rano o godz. 7.00. Odwiedzimy chorych.

- W sobotę – I sobota i Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. Porządek wizyty duszpasterskiej jutro będzie następujący:
- ciąg dalszy w rejonach co do tej pory
- i Podmagierówka
 
5. W Stary Rok nie będzie kolędy.
 
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym tygodniu proszę:…
 
7. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
8. W ostatnim czasie ofiary na remont kościoła parafialnego złożyli: ……… Bóg zapłać za te ofiary.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.