IV Niedziela Wielkanocna „A” – 07.05.2017 r.

1. Następujące osoby przygotowują się do sakramentu małżeństwa:

- Henryk Niezgodzki, s. Józefa i Danuty Drożdż, zam. w Zmiennicy, kawaler i Iwona Maria Skiba, c. Marka i Barbary Pełdiak, zam. w Golcowej, panna. Zapowiedź II.

- Jakub Adam Domoń, s. Adolfa i Teresy Obłój, zam. w Golcowej, kawaler i Barbara Ewa Cwynar, c. Andrzeja i Stanisławy Dereń, zam. w Brzozowie, panna. Zapowiedź II.

- Dominik Paweł Czenczek, s. Stanisława i Zofii Tworzydło, zam. w Wesołej, kawaler i Iwona Lidia Łątka, c. Kazimierza i Lucyny Bacior, zam. w Golcowej, panna. Zapowiedź I,

- Bartosz Piotr Herbut, s. Grzegorza i Ewy, zam. w Golcowej. kawaler i Patrycja Kic, c. Aleksandra i Danuty, zam. w Dydni, panna. Zapowiedź I.

 
2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Wspierajmy naszą modlitwą wszystkich powołanych do służby Bożej, naszych biskupów, kapłanów i módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.
 
3. Dzisiaj również w naszej parafii obchodzimy rocznicę I Komunii św.
 
4. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za ofiarę złożoną na dar ołtarza. Na Różance z przeznaczeniem na remont ogrodzenia i przekazałem ją na konto kościoła w Różance, w kościele parafialnym przeznaczymy na odnowienie starej monstrancji.
 
5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji. W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.
 
6. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych. Msze św. w tym tygodniu w kościele parafialnym o godz. 18.00, na Różance o 17.00.
 
7. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II i uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy nasza modlitwą.

- We wtorek – nowenna do Dzieciątka Jezus.

- W środę – spotkanie Akcji Katolickiej

- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary

- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i spotkanie modlitewno-formacyjne dla gimnazjalistów i ich rodziców. Początek o godz. 17.00 na Różance.

- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a w tym tygodniu proszę:
 
10. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
11. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.