IV Niedziela „B” – 28.01.2018 r.

1. W święto Ofiarowania Pańskiego, tj. w piątek, 2 lutego 2018 r., na terenie Archidiecezji Przemyskiej,
nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, abp Adam Szal.

2. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym będą o godz. 17.00, na Różance o 16.00.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – wsp. bł. Bronisława Markiewicza i Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – wsp. św. Jana Bosko i nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców.
- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary

- W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Jest to dzień modlitw w intencji powołanych i o nowe powołania do życia zakonnego. Módlmy się w intencji wszystkich powołanych z naszej parafii i prośmy o potrzebne łaski dla nich, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Msze św. o godz. 7.30, 10.30 i 17.00; na Różance o 7.30 i 16.00. Poświęcenie gromnic na wszystkich mszach św. Składka w tym dniu na klasztory klauzurowe w naszej diecezji. Na Mszy św. o godz. 16.00 i 17.00 będzie odnowienie przyrzeczeń chrztu św. dla dzieci z kl. III. Proszę przynieść świece chrzcielne. Zapraszam Rodziców z dziećmi i rodziców chrzestnych jeśli są na miejscu. Jest to również I piątek miesiąca, wystawienie Najśw. Sakr. od godz. 16.00 i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Odwiedzimy chorych. Do spowiedzi zapraszamy już od poniedziałku.

- W sobotę – wsp. św. Błażeja. Odbędzie się obrzęd błogosławieństwa jabłek i I sobota miesiąca oraz Nieustanna Nowenna do M. Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę włączyli się we wspólne kolędowanie Dzieciątku Jezus w naszym kościele parafialnym. Niech Dzieciątko Jezus wszystkim błogosławi.
 
5. Dzisiaj w świetlicy Domu Strażaka odbędzie się Wieczór kolęd. Początek o godz. 15.15. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich parafian, każdy może przyjść, aby wspólnie pokolędować. W programie przewidziane są również jasełka przygotowane przez młodzież. Będzie też wspólne kolędowanie, herbata i ciastko.
 
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:
 
7. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
8. W ostatnim czasie ofiary na remont naszego kościoła parafialnego złożyli: … Bóg zapłać za te ofiary.

9. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.