III Niedziela W. Postu „B”- 04.03.2018 r.

1. Dzisiaj Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy św. o godz. 10.30 i o godz. 14.00, a później Msza św. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie, rozważania i wyrażenia naszej wdzięczności za mękę i śmierć Pana Jezusa, którą podjął dla naszego zbawienia.
 
2. Msze św. w tygodniu: w kościele parafialnym będą o godz. 17.00, na Różance o godz. 16.00.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus. Spotkanie Bractwa Dzieciątka Jezus.

- W środę – Nabożeństwo do św. Józefa w intencji ofiarodawców

- W czwartek – nabożeństwo do św. Barbary. Będziemy modlić się w intencji kobiet.

- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 16.30, na Różance o godz. 16.00 – a później Msza św. W kościele parafialnym również o godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dla tych, którzy nie mogli przyjść wcześniej. Zapraszamy młodych do licznego udziału. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. W piątek odbędzie się kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i rodziców w kościele filialnym w Różance.
 
5. W sobotę próba chóru od Mszy św.
 
6. Ogłoszenie Szkół …..
 
7. Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, serdecznie zaprasza młodzież naszej Archidiecezji do udziału w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Radymnie w dniach 23-25 marca 2018 r. W spotkaniu mogą uczestniczyć w zasadzie młodzi, którzy ukończyli 16 lat (za zgodą rodziców), ale – w ramach drogi formacyjnej przed Sakramentem Bierzmowania – zapraszamy także młodszych, którzy muszą mieć pełnoletniego opiekuna. Zgłoszenia w parafii do 08 marca.
 
8. W tym tygodniu od poniedziałku do środy odbędą się rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszych szkół. Spotkania rekolekcyjne będą w kościele parafialnym. Dzieci z Różanki będą przywiezione i odwiezione autobusem szkolnym według planu umieszczonego w programie rekolekcji. Rekolekcje rozpoczynać się będą dla Gimnazjalistów o godz. 9.00, a dla uczniów szkoły podstawowej ok. godz. 10.00-10.20. Z kartki ……………..
 
9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę: ..
 
10. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
11. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie Dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.