III Niedziela „B” – 21.01.2018 r.

1. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym o godz. 17.00, na Różance o 16.00.

2. W tym tygodniu przypada:

– W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
– We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus.
– W środę – wsp. św. Franciszka Salezego i Nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców.
– W czwartek – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan i Nabożeństwo do św. Barbary
– W piątek – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa oraz Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
– W sobotę – Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek – z racji 25 dnia miesiąca uroczyste nabożeństwo do Dzieciątka Jezus połączone z odczytaniem podziękowań i próśb oraz błogosławieństwem Cudowną Figurką naszego Dzieciątka. Nabożeństwo to odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 17.00. Proszę pisać podziękowania i prośby do Dzieciątka na kartkach lub na stronie internetowej. Kto chciałby się włączyć do Bractwa Dzieciątka Jezus to proszę składać deklaracje.

4. Dzisiaj, w tym czasie kolędowania chcemy w kościele parafialnym wspólnie i radośnie pokolędować Dzieciątku Jezus przy żłóbku. Będzie nasz chór parafialny, schola, grający na różnych instrumentach, soliści, a przede wszystkim wszyscy, którzy przyjdą. Każdy może przyjść, aby wspólnie pokolędować. Będą to kolędy znane i przez wszystkich śpiewane. Teksty kolęd będą wyświetlane. Serdecznie zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.15 w kościele parafialnym.

5. W następną niedzielę tj. 28 stycznia planowany jest Parafialny Wieczór kolęd w świetlicy. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich parafian po Mszy św. o godz. 14.00 – ok. godz. 15.15, każdy może przyjść, aby wspólnie pokolędować. W programie przewidziane są m.in. jasełka przygotowane przez młodzież z ks. Łukaszem. Będzie też wspólne kolędowanie i herbata i ciastko.
 
6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła.
 
7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:.
 
8. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
9. W ostatnim czasie ofiary na remont naszego kościoła parafialnego złożyli: … Bóg zapłać za te ofiary.

10. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia. Niech Dziecię Jezus obficie Wam błogosławi, a Jego Matka, Maryja niech wyprasza Wam potrzebne łaski na każdy dzień Waszego życia, byście jak najdłużej mogli cieszyć się siłami i zdrowiem, a przede wszystkim widokiem i szczęściem Waszych dzieci i wnuków, życzymy ludzkiej życzliwości od dzieci i wnuków, byście nadal mogli je wspierać swoją obecnością, miłością, dobrą radą, czasem i groszem, a szczególnie modlitwą. Wszystkiego najlepszego.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.