III Niedziela „A” – 26.01.2020 r.

 
2. W dzisiejszą niedzielę chcemy wspólnie i radośnie kolędować Bożemu Dzieciątku w naszym kościele parafialnym. Znajdźmy chwilę czasu, aby poprzez wspólny śpiew, bo kto śpiewa dwa razy sie modli, poprzez rozważanie treści Bożego Narodzenia w Betlejem, śpiewanych w kolędach, jeszcze raz oddać cześć Bożemu Dzieciątku, które czcimy w naszej świątyni, uwielbić Go i uradować tak, jak uczynili to prości pasterze i dostojni Mędrcy ze Wschodu. Będzie nasz chór parafialny, schola, grający na różnych instrumentach, a przede wszystkim wszyscy, którzy przyjdą. Dla kandydatów do bierzmowania udział w tym kolędowaniu będzie kolejnym spotkaniem formacyjnym. Serdecznie zapraszamy po Mszy św. o godz. 15.15 w kościele parafialnym.
 
3. Msze św. w tygodniu w kościele parafialnym będą o godz. 17.00, na Różance o 16.00.
 
4. W tym tygodniu przypada:
- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – wsp. św. Tomasza z Akwinu i Nowenna do Dzieciątka Jezus
- W środę – i nabożeństwo do św. Józefa.
- W czwartek – wsp. bł. Bronisława Markiewicza i Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – wsp. św. Jana Bosko i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę – I sobota miesiąca i Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na wszystkich mszach św. Składka w tym dniu na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
 
5. W przyszłą niedzielę planowany jest w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Parafialny Wieczór Kolęd. W programie przewidziane jest o godz. 14.00 występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka, a ok. godz. 15.00 druga część i przedstawienie „Gość Oczekiwany” przygotowane przez młodzież szkolną oraz wspólne kolędowanie, herbata i ciastko. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich parafian, każdy może przyjść, aby wspólnie posiedzieć, pogadać i pokolędować.
 
6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę:
 
7. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
8. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych i przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.