II Niedziela zw. „B” – 14. 01. 2018 r.

1. Msze św. w tygodniu będą w kościele par. o godz. 17.00, na Różance o 16.00. Dzisiejsza składka na ogrzewanie naszych kościołów.
 
2. W czwartek, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się świętem Nawrócenia św. Pawła Ap. 25 stycznia. Kto w czasie trwania tygodnia modlitw o jedność chrześcijan uczyni cokolwiek dla jedności Kościoła (modlitwa, post, jałmużna, studium, itp.) i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Polecajmy Bogu tę ważną sprawę jedności Kościoła Chrystusowego i troszczmy się o tę jedność i zgodę także w naszej wspólnocie.
 
3. W tym tygodniu przypada:

- W poniedziałek – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
- We wtorek – Nowenna do Dzieciątka Jezus i spotkanie Bractwa Dzieciątka Jezus.
- W środę – wsp. św. Antoniego, opata i nabożeństwo do św. Józefa w int. ofiarodawców
- W czwartek – Nabożeństwo do św. Barbary
- W piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona Archidiecezji Przemyskiej, módlmy się w intencji naszej Archidiecezji
- W sobotę – wsp. św. Fabiana i Sebastiana i Nieustanna Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy
 
4. W poprzednim tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w całej parafii. Odwiedziliśmy ok.500 rodzin. W 20 domach nie było nikogo lub nie przyjęli. Niech ta wspólna modlitwa wyprasza Wam obfite Boże błogosławieństwo na każdy dzień tego roku i nad każdą rodziną niech czuwa Maryja jako Matka gotowa nieustannie pomagać w różnych potrzebach dnia codziennego. Dziękujemy wszystkim za życzliwe i gościnne przyjęcie, jak również za wszystkie ofiary złożone z tej okazji. Bóg zapłać.
 
5. W przyszłą niedzielę chcemy w naszym kościele parafialnym wspólnie i radośnie pokolędować przy żłóbku. Będzie nasz chór parafialny, schola, grający na różnych instrumentach, soliści, a przede wszystkim wszyscy, którzy przyjdą. Każdy może przyjść, aby wspólnie pokolędować. Będą to kolędy znane i przez wszystkich śpiewane. Teksty kolęd będą wyświetlane, nie trzeba kantyczek. Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.15 w kościele parafialnym.
 
6. W ostatnim czasie ofiary na remont naszego kościoła parafialnego złożyli: … Bóg zapłać za te ofiary.
 
7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ub. tygodniu, a w tym tygodniu proszę: …
 
8. W tym tygodniu będą odprawione następujące intencje mszalne: …..
 
9. Zachęcam do nabycia kolejnego numeru Niedzieli.
 
Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo
 

This entry was posted in Ogłoszenia Parafialne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.